Tel : +(90) 224 224 47 79

Mail : info@demirorengrup.com

>> DYNAMO Asfalt Makinesi
İLERİ TEKNOLOJİ - YÜKSEK VERİM

DYNAMO İLE ASFALT ONARIM İŞLEMLERİ:

  • Timsah sırtı, çatlak gibi onarımlar yapılıyorsa kaybolan bitüm değerini dengelemek için onarım yapılan bölgeye re jenerasyon sıvısı sıkılması, Derin çukur oluşmuş bir bölgede onarım yapılıyorsa çukur alanı kadar asfalt ilavesi yapılması, kat fazlası varsa kat farklılıklarının alınıp eksik yerlere ilave edilmesi, Onarım bölgesindeki asfaltın mevcut yol seviyesi ile aynı olması için miksaj işleminin yapılması, Silindir ile asfaltın sıkıştırılıp düzleştirme işleminin yapılması ve Onarılan bölgenin çevresine emülsiyon sürülmesi aşamalarından oluşmaktadır.
  • DYNAMO infrared asfalt onarım makinesi ile sıfır atık düzeyinde ve son derece düşük maliyetlerle asfalt onarımı yapılabilmektedir. Kızıl ötesi asfalt onarım makinesi ile onarım işlemleri çok kısa sürede tamamlanmaktadır ve günlük ortalama 250-300 m2 alan onarımı yapılabilmektedir.
  • Yakıt olarak kullanılan propan tüp ile ortalama mevsim koşullarına bağlı olarak 30 ile 50 onarım işlemi yapılabilmektedir.
  • DYNAMO infrared asfalt onarım makinesi ile günde 3 işçi ile ortalama 20,00 ile 40,00 Ton BSK tamiratı yapılabilmektedir.
  • ÜRÜN BİLGİSİ


    1. ASFALT : Asfalt, başta kara yollarında olmak üzere fabrika sahaları, otoparklar, spor alanları, depo alanları gibi birçok yerde zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Asfalt kaplama yapılmış alanlarda, zamanla hava koşulları ve trafik gibi birçok nedenden dolayı çatlamalar, çökmeler, sökülmeler gibi hasarlar meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda çoğunlukla ilgili belediyelerden veya farklı kurumlardan bu asfalt kaplamanın onarılması için talepte bulunulmaktadır. Petrol fiyatlarının her geçen gün artması nedeni ile asfalt bakım ve tamirat işlemlerinde maliyetleri düşürücü ve prosesleri kolaylaştırıcı yöntem arayışları mecbur hale gelmiştir. Bu alandaki Ar-Ge çalışmaları ile Demirören A.Ş. ısıtma sektöründeki 35 yıllık tecrübesini milletimizin faydasına kullanma amacıyla, sıfır atık prensibi ile çalışan, bozulmuş veya sökülmüş asfalt alanları çok uygun maliyetlerle ve çok hızlı onarılmasını sağlayan, DYNAMO Infrared asfalt onarım makinesini Yerli Ve Milli olarak üretmiştir.
    Asfalt Onarım Makinesi